Scheidsrechters

 

Team Datum Team Thuis Team Uit Tijd Scheidsrechter Zaaldienst
- - - - - - -
Dames Midweek 10-1-2019 Berdos DMW1 Kleine Sluis DMW1 19:00 Frank Thomas Pauline Thomas
- - - - - - -
Heren Senioren (L) 12-1-2019 Berdos HS1 ARBO Rotterdam Handbal 20:30 BOND Remko Klein/Peter van Bokhorst
- - - - - - -
F-Jeugd 13-1-2019 Berdos F1 Vrone F1 10:00 Charlotte van Wessel Ouders
E-Jeugd 13-1-2019 Berdos E1 Schagen E3 10:45 Charlotte van Wessel Ouders
Dames A-Jeugd 13-1-2019 Berdos DA1# Commandeur/VVW DA2 11:40 Mark Ellis Mark Vels/Jonatan Dam
Dames Senioren 13-1-2019 Berdos DS1 Con Zelo DS1 12:50 BOND Mark Vels/Jonatan Dam
D-Jeugd 13-1-2019 Berdos D1 Victoria O D1# 14:00 Maureen Kornmann Ouders
- - - - - - -
Dames Midweek 17-1-2019 Berdos DMW1 Con Zelo DMW1 19:00 Rick Visser Johannes Wielinga
- - - - - - -
Heren Senioren (L) 26-1-2019 Berdos HS1 G.H.V. HS1 20:30 BOND Arne Kaaij/Max van Veen
- - - - - - -
F-Jeugd 27-1-2019 Berdos F1 C.S.V. Handbal F1 10:35 Romy Krijt Ouders
E-Jeugd 27-1-2019 Berdos E1 Tornado E2 11:20 Romy Krijt Ouders
D-Jeugd 27-1-2019 Berdos D1 Tornado D1 12:15 Maureen Kornmann Ouders
Dames Senioren 27-1-2019 Berdos DS1 Lacom '91 DS1 13:00 BOND Jolijn Bosma/Josefien Wokke
- - - - - - -
Heren Senioren (L) 9-2-2019 Berdos HS1 Atomium'61 HS1 20:30 BOND Mark Ellis/Max van Veen
- - - - - - -
E-Jeugd 10-2-2019 Berdos E1 Lacom '91 E2 10:10 Sharon van Wessel Ouders
D-Jeugd 10-2-2019 Berdos D1 Lacom '91 D2 11:05 Sharon van Wessel Ouders
Dames A-Jeugd 10-2-2019 Berdos DA1# Zaanstreek DA1# 11:50 Will Wokke Jos Kenter/Joep Kenter
Dames Senioren 10-2-2019 Berdos DS1 St. George DS1 13:00 BOND Jos Kenter/Joep Kenter
- - - - - - -
Heren Senioren (L) 23-2-2019 Berdos HS1 Havas HS1 20:30 BOND Remko Klein/Peter van Bokhorst
- - - - - - -
Dames Midweek 28-2-2019 Berdos DMW1 Schagen DMW1 19:00 Paul Radsma Teun Jager
- - - - - - -
F-Jeugd 3-3-2019 Berdos F1 A & O F1 10:00 Charlotte van Wessel Ouders
E-Jeugd 3-3-2019 Berdos E1 A & O E1# 10:45 Charlotte van Wessel Ouders
- - - - - - -
Heren Senioren (L) 9-3-2019 Berdos HS1 WHC-Hercules HS1 20:30 BOND Frank Thomas/Will Wokke
- - - - - - -
Dames Midweek 14-3-2019 Berdos DMW1 St. George DMW1 19:00 Will Wokke Thijs Wokke
- - - - - - -
E-Jeugd 17-3-2019 Berdos E1 Hugo Girls E1 09:00 Charlotte van Wessel Ouders
F-Jeugd 17-3-2019 Berdos F1 De Blinkert F1# 09:55 Charlotte van Wessel Ouders
D-Jeugd 17-3-2019 Berdos D1 KSV D2 11:40 Sharon van Wessel Ouders
Dames A-Jeugd 17-3-2019 Berdos DA1# Kleine Sluis DA1 12:25 Frank Thomas Dames Midweek
Dames Senioren 17-3-2019 Berdos DS1 J.H.C. DS1 13:35 BOND Dames Midweek
- - - - - - -
F-Jeugd 24-3-2019 Berdos F1 Koedijk F1 10:45 Danielle Prinse Ouders
E-Jeugd 24-3-2019 Berdos E1 D.S.O. E1 11:30 Danielle Prinse Ouders
Dames Senioren 24-3-2019 Berdos DS1 Geel Zwart DS2 12:25 BOND Casper Wokke/Thijs Wokke
Dames A-Jeugd 24-3-2019 Berdos DA1# Geel Zwart DA1# 13:35 Mark Ellis Casper Wokke/Thijs Wokke
- - - - - - -
Dames Midweek 4-4-2019 Berdos DMW1 Westfriezen DMW1 19:00 Rick Visser Mark Vels
- - - - - - -